Ανακοίνωση Επιτυχόντων στο Κλασικό Μπαλέτο και το Σύγχρονο Χορό για τις Ανώτερες επαγγελματικές σχολές χορού.

Ανακοινώνεται ότι στις Εισαγωγικές Εξετάσεις των Ανωτέρων
Επαγγελματικών Ιδιωτικών Σχολών Χορού σχολικού έτους 2020 -21 για το
Τμήμα Καθηγητών Χορού, που διενεργήθηκαν από 10 Σεπτεμβρίου έως και
6 Οκτωβρίου 2020, πέτυχαν οι παρακάτω στα μαθήματα του Κλασικού
Μπαλέτου και Σύγχρονου Χορού:

 

1 Αβετικιάν Ιωάννης – Έντγκαρ Ασότ
2 Αγγελακοπούλου Αικατερίνη Δημήτριος
3 Αδάμη Σοφία Αθανάσιος
4 Αδαμοπούλου Ελένη Βασίλειος
5 Αλαμάνου Σπυριδούλα Κωνσταντίνος
6 Αλεξανδροπούλου Στυλιανή – Μαρία Νικόλαος
7 Αλεξιάδη Φοίβη Δημήτριος
8 Ανδριανοπούλου Αγγελική Κωνσταντίνος
9 Ανθίδη Νεφέλη Κωνσταντίνος
10 Απειρανθίτη Αδαμαντία Σταμάτιος
11 Αρκουμάνη Μαρία – Νεφέλη Ευθύμιος
12 Ασαριώτη Ελεωνόρα – Ελένη Στυλιανός
13 Αυλογιάρη Ευδοξία Κωνσταντίνος
14 Βάρθη Καλλιόπη Ιωάννης
15 Βάρσος Ιωάννης Γεώργιος
16 Βογιατζή Δήμητρα Αναστάσιος
17 Γαλαίου Δέσποινα Ευάγγελος
18 Γανωτής Κωνσταντίνος Στέφανος
19 Γεραλή Αικατερίνη Ισίδωρος
20 Γεωργίου Αλίκη Αλέξανδρος
21 Γεωργίου Ευγενία Γεώργιος
22 Γιαγλή Παναγιώτα Βασίλειος
23 Γιάκου Μελπομένη Δημήτριος
24 Γιαμπουράνη Παυλίνα – Άννα Αναστάσιος
25 Γιαννακάκου Χρυσαυγή Κωνσταντίνος
26 Γιαννίκος Ευστράτιος Μαγδαληνός
27 Γιανούσι Χριστιάνα Δημήτριος
28 Γκίκα Αμαλία Ανδρέα
29 Γραμματικάκη Ειρήνη Ζαχαρίας
30 Γράντζα Μαρία – Γαρυφαλλιά Ανδρέας
31 Γρυπάρη Αγγελική Ευστάθιος
32 Δαλαμήτρου Αναστασία Δημήτριος
33 Δερτούζου Σοφία – Ελένη Χρήστος
34 Δημαλέξη Ηρώ Βασίλειος
35 Δημητρακάκη Χρυσούλα Νικόλαος
36 Δημητρακοπούλου Μυρτώ Δημήτριος
37 Δημητριάδου Αικατερίνη Δημητράκης
38 Δημητρόπουλος Κωνσταντίνος Βασίλειος
39 Δημογιάννη (Dhimojani) Ειρήνη (Irini) Γιάννη (Jani)
40 Δουκίδη Αγγελική – Ελένη Μιχαήλ
41 Δραγανίγου Λήδα Αντώνιος
42 Επόγλου Άρτεμις Δημήτριος
43 Ερημούδη Ελένη Κωνσταντίνος
44 Εσκιόγλου Σμαρώ Μιλτιάδης
45 Ευσταθίου Δαμιανός – Άγγελος Αλέξανδρος
46 Ζάγαρη Αναστασία Χρήστος
47 Ζαχαράκη Χριστίνα Γεώργιος
48 Ζέρβα Ευθυμία Κίμων
49 Ζήκος Σπυρίδων Ξενοφών
50 Ζορμπά Δέσποινα Νικόλαος
51 Ζουλλιέν Αθηνά Ζεράρ – Λουΐ
52 Ζώτου Δανάη Βασίλειος
53 Ηλιοπούλου Χριστιάννα Ελευθέριος
54 Ιορδάνογλου Ιόλη Ιωάννης
55 Ιωάννου Δάφνη Νικόλαος
56 Καϊρούς Στεφανία Γουσταύος – Ευγένιος
57 Κακαριάρη Βασιλική Ευστάθιος
58 Καλαμπρατσίδου Βιλελμίνη Νικόλαος
59 Καλοπήτα Αγγελική Δημήτριος
60 Καλοφώνου Θεοδώρα Μιλτιάδης
61 Καντσού Φωτεινή Ιωάννης
62 Καπετάνιου Νεφέλη – Νίκη Παντελής
63 Καραγιάννη Ελένη Σωτήριος
64 Καρακατσάνη Δέσποινα Δημήτριος
65 Καραλή Καλλιόπη Αλέξανδρος
66 Καραμάνογλου Σοφία Ιωάννης
67 Καρατέγου Ιωάννα Αστέριος
68 Καραχάλιου Αλεξάνδρα Γεώργιος
69 Κασιώλα Δήμητρα Γεώργιος
70 Κατσή Ευδοκία Νικόλαος
71 Κιόρογλου Άννα Αλέξανδρος
72 Κισαπίδη Σοφία Κωνσταντίνος
73 Κογκάκη Σταυρούλα Βασίλειος
74 Κοζομπόλη Μυρτώ Θεμιστοκλής
75 Κολοβού Αθηνά Κωνσταντίνος
76 Κονδύλη Κωνσταντίνα Παναγιώτης
77 Κοντογιαννάτου Στέλλα Πέτρος
78 Κότσαλη Ελένη Αθανάσιος
79 Κουκουζέλη Ήλια Κωνσταντίνος
80 Κουλούρη Μυρσίνη Δημήτριος
81 Κουρτίδου Ειρήνη Κωνσταντίνος
82 Κουτσιλιανού Βασιλική Σπύρος
83 Κρεμέζη Νεφέλη Κωνσταντίνος
84 Κριτσωτάκη Μαρίνα – Μαρία Ανδρέας
85 Κυπραίου Δανάη Μιχαήλ
86 Κυριαζόπουλος Σταύρος Παναγιώτης
87 Κωνσταντινίδη Ελένη Γεώργιος
88 Κωνσταντοπούλου Βασιλική – Άννα Νικόλαος
89 Κωσταδήμα Αποστολία Ανδρέας
90 Κώσταλου Ειρήνη Αναστάσιος
91 Κωστογιαννοπούλου Ανδρομάχη Νικόλαος
92 Κωτσίνα Όλγα Αναστάσιος
93 Λαδακάκου Αικατερίνη Νικόλαος
94 Λάζαρη Ζηνοβία Κωνσταντίνος
95 Λάζαρη Παναγιώτα Επαμεινώνδας
96 Λαμπροπούλου Σοφία Γεώργιος
97 Λασηθιωτάκη Βασιλική Ιωάννης
98 Λέτσιου Αναστασία Γεώργιος
99 Λέφα Ιωάννα Μιχαήλ
100 Λιακοπούλου Σοφία Χαράλαμπος
101 Λιόντου Άννα Γρηγόριος
102 Λιοπυράκης Ευάγγελος Ιωάννης
103 Λούπη Κωνσταντίνα Αλέξανδρος
104 Μακρή Βασιλεία Δημοσθένης
105 Μακρυγιάννη Νικολέττα Αρτέμιος
106 Μαλάκη Καλλιόπη Δημήτριος
107 Μαλίτση Ανδρονίκη – Σπυριδούλα Αντώνιος – Γεώργιος
108 Μανιά Δέσποινα Αναστάσιος
109 Μανωλάκη Ειρήνη Εμμανουήλ
110 Μαριάνι Μαρία – Θεοδώρα Αντώνιος – Μαρία -Αλφόνσος – Γαβριήλ -Άγγελος
111 Μαστροδημήτρη Αλεξάνδρα Δημήτριος
112 Ματζίνου Σμαράγδα Γεώργιος
113 Ματσά Μυρσίνη Μιχαήλ
114 Μαυρίδου Ελένη – Ιωάννα Κωνσταντίνος
115 Μέτση Νταϊάνα Χρήστο
116 Μηναρετζή Ελένη Παναγιώτης
117 Μήνου Χριστίνα Ιωάννης
118 Μιχαηλίδη Άνδρεα Άριστος
119 Μιχαηλίδου Ναταλία – Μαρία Δημήτριος
120 Μνατσακανιάν Βικτόρια Άμλετ
121 Μοϊάνου Ελπινίκη Σωτήριος
122 Μπαλτατζίδου Αναστασία Δημήτριος
123 Μπαμπανιώτη Σταυρούλα Αντώνιος
124 Μπάρμπα Μαρία – Ιωάννα Σπυρίδων
125 Μπαρμπάκου Ιωάννα Θεόδωρος
126 Μπασιούρα – Σερράνο Μαρίνα Δημήτριος
127 Μπεκριδάκη Χρυσάνθη Κωνσταντίνος
128 Μπεχλιβάνογλου Αγγελική Γεώργιος
129 Μπογδαμπεΐδου Ευαγγελία Νικόλαος
130 Μποζίκας Μάριος – Αθανάσιος Ιωάννης
131 Μπόσδα Μαρία Ιωάννης
132 Μπούμπας Δημήτριος Άγγελος
133 Μπουροδήμου Ιωάννα Νικόλαος
134 Μπριαμάτου Κυριακή Παντελής
135 Μπρόφα Μαρία – Ελένη Παναγιώτης
136 Νίκα Αικατερίνη Ελευθέριος
137 Νικολάου Ανδριάνα Αναστάσης
138 Νικολάου Στέλλα Ιωάννης
139 Νταλακούδη Ελένη Νικόλαος
140 Ντιέλι Μέγκι Ρολάντ
141 Οικονόμου Ευγενία Χρήστος
142 Παναγιώτου Μυριάνθη Νέαρχος
143 Παπαδάκη Ευαγγελία Στέφανος
144 Παπαθανάση Ιφιγένεια Νικόλαος
145 Παπακώστα Μαρία – Ιωάννα Γεώργιος
146 Παπαλέων – Λεβαντή Βασιλική – Δανάη Παύλος
147 Παπανικολάου Ευανθία Κωνσταντίνος
148 Πάππα Μαριάννα Αθανάσιος
149 Παππά Σοφία Γεώργιος
150 Παρίση Ραΐσα Αχιλλεύς
151 Πέππα Βασιλική Σωτήριος
152 Πέτκου Ελένη Δημήτριος
153 Πολίτου Μαρία Σταμάτιος
154 Πόμα Αντωνία Ιωάννης
155 Πορφύρη Ολυμπία – Χριστίνα Δημήτριος
156 Πουλάκη Ελένη Σπυρίδων
157 Ράγγου Ελένη Βάιος
158 Ραγιά Ιωάννα Χρήστος
159 Ρετζέπι Ανιέλτα Γιακούπ
160 Ρούμπου Ιωάννα Ελευθέριος
161 Σακελλαρίου Βαρβάρα Πέτρος
162 Σαμαρά – Σαμαρτζή Αικατερίνη Αντώνιος
163 Σιδέρη Μαρία Νικόλαος
164 Σκούρτη Μαρία – Ελένη Αθανάσιος
165 Σμύρη Ηλέκτρα Σπυρίδων
166 Σπάνιας Γεώργιος Θωμάς
167 Σπηλιοπούλου Χριστίνα Κωνσταντίνος
168 Σπυρέλης Ανέστης Νικόλαος
169 Σταυριανού – Ζυμαρίτου Θωμαΐς Δημήτριος
170 Στεργίου Μαρία Γεράσιμος
171 Στεφανίδου Ελένη Νικόλαος
172 Στρογγυλάκη Άρτεμις – Χρυσούλα Δημήτριος
173 Συμεωνίδου Ευδοξία Ιωάννης
174 Συνάνη Γεωργία Απόστολος
175 Τετρίγγα Ευσταθία Κωνσταντίνος
176 Τζιλιβάκη Παναγιώτα Γεώργιος
177 Τοκμακίδου Δέσποινα Κωνσταντίνος
178 Τσάκαλος Ιωάννης Παναγιώτης
179 Τσακνάκη Ζωή – Μαρία Ιωάννης
180 Τσανανά Μαρία Ιωάννης
181 Τσαρτσάνη Αθηνά Νικόλαος
182 Τσιμέκα Κωνσταντίνα Αθανάσιος
183 Τσιρίκου Αικατερίνη Αναστάσιος
184 Τσιτσιπά Ελευθερία – Έλλη Αχιλλεύς
185 Τσοροτιώτη Μαρίνα Κωνσταντίνος
186 Τσούκα Άρτεμις Γεώργιος
187 Τσούτσια Νίκη – Ανθούλα Παναγιώτης
188 Φουστέρης Νεκτάριος Ιωακείμ
189 Φραγκουλίδου Δανάη Γεώργιος
190 Φρέσκου Ελένη Γρηγόριος
191 Χαλκιαδάκη Ζουμπουλία Εμμανουήλ
192 Χαρατσίδης Παντελεήμων Θεόδωρος
193 Χατζάκη Κλεάνθη Δημήτριος
194 Χατζηιωάννου Νάγια Χαράλαμπος
195 Χουλιάρα Μαρία Γεώργιος
196 Χρυσοστόμου Δέσποινα Ανδρέας
197 Ψαρουδάκη Αικατερίνη Ιωάννης

 

Οι γραπτές εξετάσεις του μαθήματος «Έκθεση Ιδεών» για τους
υποψηφίους του Τμήματος Καθηγητών Χορού θα δοθούν στην
ΑΘΗΝΑ (για τους υποψήφιους όλης της χώρας) Αμφιθέατρο του
Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού (ισόγειο της οδού
Μπουμπουλίνας 20 – 22, Τ.Κ. 10682 Αθήνα) ως εξής:
Δευτέρα 19 Οκτωβρίου 2020
1ο Γκρουπ ώρα εξέτασης: 9:00 π.μ.
Από Αβετικιάν Ιωάννης – Έντγκαρ έως και Δουκίδη Αγγελική –
Ελένη
2ο Γκρουπ ώρα εξέτασης: 11:30 π.μ.
Από Δραγανίγου Λήδα έως και Κουλούρη Μυρσίνη

Τρίτη 20 Οκτωβρίου 2020
3ο Γκρουπ ώρα εξέτασης: 9:00 π.μ.
Από Κουρτίδου Ειρήνη έως και Μνατσακανιάν Βικτόρια
4ο Γκρουπ ώρα εξέτασης: 11:30 π.μ.
Από Μοϊάνου Ελπινίκη έως και Ρούμπου Ιωάννα
Τετάρτη 21 Οκτωβρίου 2020
5ο Γκρουπ ώρα εξέτασης: 9:00 π.μ.
Από Σακελλαρίου Βαρβάρα έως και Ψαρουδάκη Αικατερίνη
Οι υποψήφιοι πρέπει να προσέλθουν μισή ώρα πριν την
έναρξη της εξέτασης  και να έχουν μαζί την αστυνομική
τους ταυτότητα, ή άλλο επίσημο έγγραφο αποδεικτικό της
ταυτότητάς τους.
Στο πλαίσιο των μέτρων αντιμετώπισης της πανδημίας Covid
– 19 η χρήση της μάσκας είναι υποχρεωτική σε όλους τους
χώρους των εξετάσεων.